Moje pierwsze ćwierć i półkrzyżyki

Sezon świąteczny czas zacząć. Zaczęłam dość ambitnie i zaczęła od wzoru, który zawierał ćwierć i pół krzyżyki. Nigdy ich nie robiłam, więc stwierdziłam, że czas zacząć. Na mój debiut wybrałam prosty i świąteczny wzorek bucika. Będzie to ozdoba na choinkę.

Muszę się przyznać, że pierwsze krzyżyki musiałam pruć. Nie wszystko wychodziło jak trzeba, ale rezultat bardzo mi się spodobał.Kiedy piszę ten post, jestem na etapie kolejnego haftu, tym razem na bombkę. I tutaj próbuję polecanej przez Was techniki rozpoczynania nitki na prawej stronie. Pierwsze próby były nieudolne, ale teraz bardzo mi się ta technika spodobała. Miałyście rację, że jest bardzo prosta.
Od roku mam nową choinkę. Jest bardzo malutka i pozbawiona ozdób. Mam więc motywację do pracy przy malutkich wzorach. Mimo, że nie jestem w nich zakochana, to jednak je polubiłam. Potrafią być urocze. A co słychać u Was?

4 komentarze:

 1. Fajny bucik:-)
  Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. No i pięknie, nie takie krzyżyki straszne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny buciorek, ja jakoś nie mogę się zmobilizować do tych ćwierć czy pół-krzyżyków. Szukam zawsze wzorków na pełne xxx, a ty porasdziłaś sobie świetnie. Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

booking

Dostosowanie szablonu: Saja. Obsługiwane przez usługę Blogger.